FacebookLinked in You TubePinterestSlovak
FacebookLinked in You TubePinterestSlovak
Nerezové sítě

Nerezové sítě X-TEND® – designový materiál, který vás ochrání před pádem


Potřebujete vysoce funkční materiál s dlouhou životností a zároveň kladete důraz na designovou stránku řešení?


5 let záruka      horizontální i vertikální použití      bezúdržbovost       projektová a technická podpora
 

 
 • zabezpečení proti pádu
 • voliéry pro zvířata
 • bezpečné výplně zábradlí
 • vždy perfektní detail
 • certifikace i pro horizontální použití
 • ozelenění budov
 • oplocení sportovišť
 • fasády parkovacích domů
 • zabezpečení proti pádu v interiéru
 • dětské hřiště
 • designové řešení
 • zabezpečení lodžií a pavlačí
 • bezpečná schodiště rozhleden

Plánujete stavbu zábradlí a hledáte vhodnou výplň, která bude splňovat i bezpečností funkci proti pádu osob? Zvažujete ozelenění domu, stavíte venkovní pergolu, hledáte vhodný dekorační prvek do interiéru? Rádi byste ve vaší zoologické zahradě zrealizovali výstavbu kvalitní samonosné voliéry nebo jejího zastřešení? Použijte nerezové sítě X-TEND, které jsou lehké, vzdušné a současně pevné s nosností několika tun.

Inspirujte se širokou škálou použití nerezových sítí X-TEND® a světelných instalací X-LED® v našem videu. Nerezové sítě jsou tvarově vysoce flexibilní a rozměrově neomezené. Otevírají tak pro design v architektuře prakticky neomezené možnosti!

 

Voliéra z nerezové sítě X-TEND®

 

VoliérY z nerezové sítě X-TEND®

Inspirujte se tisícovkou zrealizovaných řešení za použití sítě X- TEND, které jsme úspěšně dokončili jak pro individuální zákazníky, tak pro velké nadnárodní firmy a stovky zoologických zahrad. Podívejte se na naše realizace, jejich vizualizaci a reference všech našich spokojených zákazníků!
 

 

Nerezové sítě X-TEND® - vlastní produkt společnosti Carl Stahl

 
Nerezová síť X-TEND
byla vyvinuta v roce 1990 společností Carl Stahl ve spolupráci s Officium. Podařilo se vytvořit materiál, které je jak ochranným, tak designovým prvkem. Při výrobě vysoce kvalitních sítí jsou propojena nerezová lana a kompresní svorky v pevnou a pružnou konstrukci. Extrémně silný charakter sítí, které snesou extrémně vysoké zatížení, zajišťuje opačné vinutí ocelových lan. Způsob výroby umožňuje vytvoření nekonečné sítě a současně zachování její stability.

 

Sítě X-TEND vyrábíme na zakázku přesně dle vašich potřeb

 
Sítě X-TEND vyrábí společnost Carl Stahl na zakázku. Výrobek tak vždy odpovídá vašim individuálním požadavkům. Carl Stahl vlastní certifikaci, potvrzující používání nerezových sítí X-TEND i jako jistící prvek proti pádu osob (horizontálnímu i vertikálnímu), samozřejmostí je i certifikace neměckého stavebního institutu pro použití sítí jako výplně zábradlí.
 

 

Voliéra z nerezové sítě X-TEND®

 

Tisíce úspěšných relizací s využitím nerezových sítí X-TEND®

 
Při plánování projektu se můžete plně spolehnout na podporu odborníků firmy Carl Stahl. Poradíme vám, jak vyřešit staticky náročné představy a na 3D modelu vám ukážeme, jak bude celá realizace ve výsledku vypadat. Naši vlastní technici zrealizují montáž voliér, zábradlí, výplně mostu, podpory fasád k ozelenění budov a další řešení z nerezové sítě X-TEND přesně na základě domluvy se zákazníkem a v nejkratší možné době. Neváhejte a kontaktujte naše specialisty v oboru nerezových sítí X-TEND ještě dnes!
 
 


Nerezové a membránové prvky moderní architektury


Inovativní nerezové a membránové prvky od firmy Carl Stahl jsou ideálním řešením pro řízené ozelenění fasád budov a nápadité a praktické využití v interiérech i exteriérech. Po téměř třiceti letech na českém trhu víme, jak podpořit návrháře, architekty a stavitele od návrhu po realizaci.


Naše realizace na veřejných místech pro vaši inspiraci


Stáhněte si připravené Tour Plány našich nejzajímavějších veřejně přístupných realizací v lokalitách Praha a Brno, doplněnými o mapku s adresami. Vydejte se na samostatnou prohlídku nebo si domluvte tour s naším specialistou. Ověřte si, že i po deseti letech je jedno oko jako druhé.Zajímá vás konkrétní téma?

 

nerezové sítě X-TEND®
nerezová lana I-SYS®
barevné nerezuové sítě X-TEND®

 
 
Jakub Šesták

Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 734 235 132
emailsestak@carlstahl.cz  
  
Carl Stahl Architektura - David Parizek

Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 602 234 510
emailparizek@carlstahl.cz  
Matěj Kvapil

Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 774 559 934
emailkvapil@carlstahl.cz  
  
  
zertifikat
zertifikat