NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak
 
Architektura

Reference

 

NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND® tentokrát v italském duchu


Dne 8. 8. 2014 firmu Carl Stahl opětovně poptal pan architekt Petr Šulc za účelem dodání nerezových sítí X-TEND do zábradlí pro restauraci Marina v Kladně. S panem architektem Šulcem je vždy výborná spolupráce. Zakázky se opět ujal náš obchodní manager Jan Tesař, který s panem Šulcem již v minulosti spolupracoval.

Jelikož pan architekt měl celou restauraci laděnou v duchu italského přístavu Marina, tak jsme se snažili přizpůsobit i naše sítě. S panem architektem jsme dali dohromady nákres, jak by si celou situaci představoval. Ze strany Carl Stahl nebyl problém vyhovět, jelikož naše nerezové sítě nejsou omezeny tvarem ani velikostí.

Sítě X-TEND s velikostí ok 80/139/1,5 měly působit jako lodní plachty a nerezová lana s průměrem 8 mm jako stěžeň pro plachty. Z naší strany vzešla cenová nabídka, která byla vzápětí potvrzena, a přešli jsme k výrobě a následně k instalaci.

Po dodání sítí nastoupil montážní tým Carl Stahl ve složení Lukáš Richter a Petr Lávička. Oba zkušení montéři si bez problému s instalací poradili. Celkový výsledek realizace byl fascinující. Paní majitelce konečný výsledek doslova vyrazil dech, a je naprosto spokojená.

Celý projekt můžete posoudit níže na přiložených fotografiích.  
 
                       
 
 

 


 
zertifikat
zertifikat