NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak
Architektura

Reference

 

Kompozice lusků s nerezovými lanky I-SYS®Koncem roku 2014 nás osobně navštívil umělec pan Svár Roman Ťalský, který byl vyzván investorem na základě předešlých referencí se záměrem „uchopení technického detailu do kompozice s dílem“.Cílem díla bylo odvrátit pozornost při příchodu do zahrady rodinného domu na okraji Prahy směrem k hlavnímu vchodu do domu od ocelového roštu větrací šachty umístěného na úrovni zemi mezi zdí domu a příchodové cesty a zároveň splynout s okolní přírodou.

Dílo znázorňuje dva volně zavěšené lusky na distančních sloupcích jednobodově chemicky kotvených do fasády domu. Lusky jsou vyrobené z ocelové konstrukce a samotné zelené hrášky uvnitř jsou ručně vyrobené s foukaného skla. Celou tuto krásnou sestavu drží lankový systém I-SYS®, vedený skrze hrášky, které zároveň zachycuje.

Pan Svár Roman Ťalský velmi potěšen naším osobním přístupem, odborností a profesionalitou, kdy jsme vyřešili celkovou funkčnost sestavy na základě původní myšlenky.Jsme rádi, že investor dílo ocenil a výsledek naleznete na přiložených fotografiích.
 
               
 
 

 

 
 
zertifikat
zertifikat