NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak
 
Architektura

Reference

BEZPEČNOSTNÍ LANA JISTÍ SCHODIŠTĚ PROTI MOŽNÉMU PÁDU DĚTÍPotřebujete zabezpečit schodiště nebo další prostory u vás doma? Máte malé děti a bojíte se, aby nespadly a nezranily se? Nebo byste „jen“ rádi zdůraznili neotřelý vzhled vašeho nového schodiště? Inspirujte se inovativní realizací, kterou v letošním roce provedli odborníci ze společnosti Carl Stahl.

V rodinném domě ve Vinoři na Praze 9 proběhla instalace nerezových lanek Carl Stahl za účelem jištění schodiště proti pádu. Majitel domu dbal na bezpečnost zejména z toho důvodu, že má v rodině velice mrštné malé ratolesti.

Cílem celé realizace byla nutnost předejít možnému propadnutí či prolezení dětí mezi lanky a zároveň vytvořit pevný bod, o který by se člověk mohl opřít nebo zachytit při nechtěném balancování při chůzi. V neposlední řadě jsme také chtěli zajímavým designovým prvkem zvýraznit nejfrekventovanější prostor rodinného domu ve Vinoři.

Majitelé byli s konečným vzhledem místnosti i účelným řešením zabezpečení schodiště velice spokojeni. Celkový výsledek realizace našich techniků můžete posoudit na vlastní oči díky přiložené fotodokumetaci.

 
         
 
 

 


 
zertifikat
zertifikat