NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak
Architektura

Reference

 

Rodinný dům, kde rozhodující vjemovou roli hrálo nasazení nerezových bílých sítí.

Bezpečnost a design s nerezovými sítěmi X-TEND®.

 


Se specifickým požadavkem na realizaci výplně zábradlí oslovila firmu Carl Stahl majitelka rodinného domu v Bratislavě. Podstatnou roli, ne-li rozhodující vjemovou roli v tomto projektu, hrálo „nasazení“ barevných nerezových sítí. Konkrétně byly zvoleny sítě v bílé barvě v kombinaci s nerezovými svorkami. Autorem projektu rodinného domu je Ing. Mgr. Art. Daniel Šubín z Ateliér B A A R s.r.o.

Kombinace barevných lanek X-TEND® a nerezových svorek v projektu bílého rodinného domu v Bratislavě představuje nejen pohledově atraktivní řešení, ale také vyspělou technologii německého výrobce. Povrch lana z ušlechtilé oceli je rovnoměrně uzavřen dekorativní polymerovou vrstvou nanesenou speciální metodou, a vytvrzen za stanovené teploty na povrch s vysokou mechanickou a chemickou odolností, což garantuje dlouhou životnost produktu.

Nerezové sítě X-TEND® lze běžně použít jako výplň zábradlí, ale nejen to. Jsou vhodné i jako nosič či podpora pro ozelenění budov, v zahradní architektuře a také k mnohým dalším účelům, např. k výstavbě voliér v zoologických zahradách.

Pokud i Vy hledáte designově zajímavé a současně praktické řešení výplní zábradlí, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech využití nerezových sítí X-TEND® ve Vašem projektu. 
         
 

 

 


 
zertifikat

zertifikat