FacebookLinked in You TubePinterestSlovak
FacebookLinked in You TubePinterestSlovak
Architektura

CO JE U NÁS V ARCHITEKTUŘE NOVÉHO


I tento konec roku se u nás nese ve znamení tvrdé dřiny. Realizujeme spoustu projektů, které jsou náročné ale zároveň velmi zajímavé. Velmi aktivní jsme ve všech třech oblastech. Připravujeme velkoplošné treláže k řízenému ozelenění, zabezpěčujeme schodiště, šachty, budujeme voliéry a realizujeme designové nerezové interiéry. Ve volných chvílích pro Vás připravujeme e-mailový seriál o možnostech nerezových sítí, který právě probíhá. Vše naleznete níže na stránce. Hezký den.

  AKTUÁLNĚ

Ve Výškách s Carl Stahl


EMAILOVÝ SERIÁL O NEKONEČNÝCH MOŽNOSTECH NEREZOVÝCH SÍTÍ CARL STAHL2. díl seriálu je nabitý informacemi a určitě by Vám neměl ujít. Plně porostlá velkoplošná treláž, zatížená na rostlinách sněhem a námrazou, bičovaná vichřicí, ale přitom designově tvarově přizpůsobená. A stále jako nová.


V 1. dílu seriálu jsme Vám představili široké spektrum použití sítí X-TEND v exteriéru i interiéru. Pochlubili jsme se dlouhou životností, bezúdržbovostí, vysokou pevností, vzdušností, ale také moderním designem a barvami.


 

Radujeme se z dalšího vítězství ve Stavbě roku.Nová voliéra La Pampa v ostravské ZOO, jíž jsme spoluprojektovali a dodávali, zvítězila v prestižní architektonické soutěži Stavba roku 2021. Vstupte a užijte si bezprostřední blízkost zvířat v největší průchozí voliéře v ZOO.

Více zde
 

Nerezová síť X-TEND® a světelné instalace X-LED® otevírají neomezené možnosti pro design v architektuřeInspirujte se širokou škálou použití nerezových sítí X-TEND® a světelných instalací X-LED® v našem videu. Nerezové sítě jsou tvarově vysoce flexibilní a rozměrově neomezené. Otevírají tak pro design v architektuře prakticky neomezené možnosti!

Více zde

NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND® SPOLEČNOSTI CARL STAHL NA PRESTIŽNÍ MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽI MIES VAN DER ROHE AWARD 2017.V letošním roce je do soutěže o Cenu Evropské unie za současnou architekturu - Mies van der Rohe Award Komorami architektů České a Slovenské republiky nominováno celkem 10 nejlepších českých staveb posledních dvou let.

Společnost Carl Stahl & spol, s.r.o. se podílela na realizaci 2 z nich. Více se dočtete v našem článku.


Více zde

Ozelenění staveb - estetické a funkční řešení, které má čím překvapit.Z obydlených oblastí i okolní krajiny se po desetiletí postupně vytrácí zeleň. Tento jev s sebou přináší vážné klimatické změny. O tom, jak je můžeme mírnit a současně esteticky zhodnotit naše okolí, se dočtete v článku o ozeleňování budov, který je doplněn mnoha fotografiemi našich realizací.

Carl Stahl systémy na ozelenění budov – nerezové sítě X-TEND®, lanové sestavy I-SYS® a variabilní lanový systém GREENCABLE®.


Více zde

Přednášeli jsme na Stavební fakultě ČVUT15.prosince 2016 jsme opět navštívili stavební fakultu ČVUT v Praze s technickou interaktivní přednáškou a předáním zkušeností týmu Carl Stahl dorůstající generaci architektů. Věříme, že načerpané informace studenti zúročí v jejich budoucí úspěšné kariéře.

Více zdeJak ohlídat technický návrh bezpečnostního zábradlíNejste si jistí, jak přesně má vypadat technický návrh a provedení bezpečnostního zábradlí? Bojíte se, že opomenete nějakterá bezpečnostní pravidla? Pak neváhejte a přečtěte si o této problematice více!

Více zde

Bezpečné zábradlí - co musí splňovat?Rádi byste si pořídili bezpečné zábradlí pro váš dům, byt, kancelářskou či jinou budovu? Nebo řešíte ve vašem projektu bezpečnostní prvky proti pádu osob jako jsou konstrukce zábradlí?

Více zde

Carl Stahl v živém vysílání na ČT2Podívejte se na ukázku fotek z živého vysílání z Dobrého rána na ČT2 21.10.2015, kde naši kolegové pan Dominik Kubik a Ing. Jan Hadač mluvili o problematice jištění nákladu na cestách.

Více zde

Zúčastnili jsme se výstavy v Galerii Jaroslava FragneraZúčastnili jsme se výstavy v Galerii Jaroslava Fragnera - BIENÁLE EXPERIMENTÁLNÍ ARCHITEKTURY #2, která se konala: 3.9. - 18.10.2015.

Více zde

virtuální prohlídky realizacíPřipravili jsme pro vás virtuální prohlídky realizací. Stačí kliknout a vše si můžete prohlídnout zblízka, jako byste byli na místě osobně.

Více zde

Barevné sítěPovrch lana z ušlechtilé oceli je rovnoměrně uzavřen dekorativní polymerovou vrstvou (kombinace polyesteru a aminové pryskyřice), nanesenou speciální metodou, a vytvrzen za stanovené teploty na povrch s vysokou mechanickou a chemickou odolností.

Více zde

O Vaše postřehy opravdu stojímeRádi bychom znali váš názor. Ohodnoťte nás, prosím! Vše během 1 minuty zde.

Více zde


 
zertifikat

zertifikat